KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 6856267

nr 685 6267

Kopparstick

diverse, 1700-/1800-tal

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 7 mars 2011
kl 17:31:53