KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Målningar 8034194

nr 803 4194

Målningar

+ kakemono. Kina, 4 delar

Kondition: skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 28 januari 2013
kl 19:17:46