KONST / Skulptur & konsthantverk / Samearbete 6903214

nr 690 3214

Samearbete

ren, sign. E N -53, Errik Norberg, höjd: 9

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 april 2011
kl 18:46:51

3/4 10:58:59 1      300 kr
4/4 18:40:33 2      Vinnande bud

Renässans
Europeisk konststil. Uppkom i Italien vid 1400-talets början.
Signe Persson-Melin (f. 1925)