KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9376239
nr 937 6239
Etsning
F Lindwall, osignerad, 23x38, strömmen mot slottet
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 januari 2015
kl 18:44:42
150 kr
26 jan
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv