KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 15175096

nr 1517 5096

Tavla

Gratulationskort. Signerad, daterad 1828, "Gifet af jungfrun Maria Lundholm, Vårfrukörka", Kirigami-teknik, yttermått inklusive ram: 46x40 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 23 januari 2023
kl 20:43:57