KONST / Litografier / Färglitografi 14739188
nr 1473 9188
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Signerad, numrerad 10/125. Färglitografi. Bladets mått: 57x78, yttermått inklusive ram: 62x84 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:44:03
5/6 11:32:15
100 kr
6/6 20:26:15
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel