KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144392
nr 1614 4392
Gunnar Svenson
(1892-1977), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -59, stilleben. Olja på duk. 51x77 cm, yttermått inklusive ram: 64x92 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:34:33
2.600 kr
Gunnar Svenson
Läs mer om Gunnar Svenson