KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16416138
nr 1641 6138
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Harald Lindberg (1901-1976), Sverige, "Utanå". Signerad, daterad -62. Blandteknik, bildmått: 19x28 cm, yttermått inklusive ram: 34x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2024
kl 18:20:59
9/9 16:30:12
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg