KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10256075

nr 1025 6075

Eric Nordlöw

(1908-1983), Sverige

Etsning, Eric Nordlöw (1908-1983), barn, signerad, 16x10

måndag 14 mars 2016
kl 18:32:53

  • Tema
  • 14 mar

All världens barn (Lisa Larson)