KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 13464275

nr 1346 4275

Margareta Mannervik

(f. 1937), Sverige

Collage, Signerad, ramens innermått: 56x41 cm

Margareta Mannervik, svensk bildkonstnär född i Borås 1937.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 7 september 2020
kl 18:30:47

Margareta Mannervik

Läs mer om Margareta Mannervik