KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12801032

nr 1280 1032

Eric Vasström

(1887-1958), Finland

Akvarell, Söderkåk. Signerad, daterad 1945. Motivet: 32x40 cm

Eric Vasström, finländsk målare född 1887, död 1958.

Utrop:

500 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 19:38:12

Eric Vasström

Läs mer om Eric Vasström