KONST / Litografier / Litografi 16375042
nr 1637 5042
Marie Falksten
(f. 1948), Sverige
Litografi, Figurer. Signerad, numrerad 6/16. Bildmått: 39x29 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Marie Falksten, svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
300 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 20:14:01