ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 13823156
nr 1382 3156
Bror Gösta Fohlin
(1921-2004), Sverige
Bror Gösta Fohlin. Signed, dated 1972, Fishing Hamlet, 47x61, yttermått inklusive ram: 62x77,
Fiskeläge. Signerad, daterad 1972. Pastell, ca 47x61, yttermått inklusive ram: 62x77 cm
Bror Gösta Fohlin, Swedish painter born 1921, dead 2004.
Withdrawn
Monday Mars 1 2021
at 18:00:17
Bror Gösta Fohlin
Read more about Bror Gösta Fohlin