KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9591824
nr 959 1824
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Oljemålning, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), signerad: "Lars Lars 55", olja på pannå, oramad, 32x42 cm
Kondition: smärre färgbortfall
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 maj 2015
kl 18:00:14
4/5 17:51:48
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt