KONST / Oljemålningar / Olja / collage 14088083
nr 1408 8083
Jette L Ranning
(f. 1954), Danmark
Olja / collage, "Notes on Louvre". Signerad a tergo, daterad -93. Olja och collage på duk, 60x81 cm, oramad
Jette L Ranning, dansk målare och författare född 1954.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:09:24
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
Jette L Ranning
Läs mer om Jette L Ranning