KONST / Litografier / Färglitografi 13862004
nr 1386 2004
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Vita vinbär. Signerad, numrerad 27/267, daterad -84. Motivet: 50x76,5 cm, yttermått inklusive ram: 63x87 cm
Utrop:
8.000 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:04:50
6/2 12:31:09
6.000 kr
22/3 17:59:50
22 mar
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz