KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahäst 13568417

nr 1356 8417

Dalahäst

Signerad, anno 1960. Höjd: 47cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 19:18:02