KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16751023
nr 1675 1023
1700-tal, Damporträtt. Ej signerad. Olja på duk, 78x61 cm, yttermått inklusive ram: 89x72 cm
Utrop:
15.000 kr
Såld:
10.500 kr
måndag 27 januari 2025
kl 18:34:44
9/1 22:33:09
10.000 kr
27/1 18:20:43
- Klassiska
27 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska