KONST / Litografier / Serigrafi 15207239

nr 1520 7239

Marcel Strüwer-van Zuylen

(f. 1969)

Serigrafi, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), Komposition, Signerad. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), bladets mått: 68x48 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 6 februari 2023
kl 19:56:16