KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16716008
nr 1671 6008
Oidentifierad konstnär. Komposition. Ej signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 65x51 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 januari 2025
kl 19:07:23
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)