KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16716008

nr 1671 6008

Oidentifierad konstnär. Komposition. Ej signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 65x51 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 6 januari 2025
kl 19:07:23