KONST / Litografier / Färglitografi 12745391
nr 1274 5391
Hans Ekvall
(f. 1918), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 111/280, Stockholmsmotiv. Motivet: 37x50 cm
Hans Ekvall, född 1918 i Nora, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:05:21