![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 10266081
*
nr 1026 6081
Tommy Östmar
(1934-2007), Sverige
Färglitografi, Tommy Östmar (1934-2007), 1973, 25/60, bladets mått: 60x70
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 mars 2016
kl 18:55:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/3 06:16:35
1
150 kr
21/3 14:55:58
2
200 kr
21/3 18:50:03
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Tommy Östmar
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Läs mer om Tommy Östmar
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tommy östmar
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10
*
Tommy Östmar
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Läs mer om Tommy Östmar
nr 1026 6081
Tommy Östmar
(1934-2007), Sverige
Färglitografi, Tommy Östmar (1934-2007), 1973, 25/60, bladets mått: 60x70
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 mars 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/3 06:16:35 | 1 | 150 kr |
21/3 14:55:58 | 2 | 200 kr |
21/3 18:50:03 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Tommy Östmar
Tommy Östmar, svensk mÃ¥lare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.Läs mer om Tommy Östmar
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tommy östmar
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12 -
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10