KONST / Litografier / Färglitografi 9109104
nr 910 9104
Lars Melander
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Lars Melander (f. 1939), 3/15, signerad, 1989, bladets mått: 59x86
Lars Melander, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 september 2014
kl 18:04:11
200 kr
150 kr
250 kr
Lars Melander
Läs mer om Lars Melander