KONST / Litografier / Färglitografi 14325446
nr 1432 5446
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, handkolorerad, Paris. Färglitografi, bildmått: 30x19cm, yttermått inklusive ram: 41x31cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:29:09
21/11 11:02:48