KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16406344
nr 1640 6344
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Elvis, Signerad. Pastell, 100x70 cm, yttermått inklusive ram: 123x84 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 september 2024
kl 19:19:07
2/9 17:06:54