KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10245081
*
nr 1024 5081
Björn Söderstedt
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Björn Söderstedt (f. 1946), Musiker, signerad, 1999, 95x113
Kondition: skadad
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 mars 2016
kl 19:48:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/3 15:59:05
1
2.000 kr
14/3 17:25:05
2
2.200 kr
14/3 18:26:12
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn söderstedt musiker olja oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10
-
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:49
*
Björn Söderstedt
Kondition: skadad
nr 1024 5081
Björn Söderstedt
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Björn Söderstedt (f. 1946), Musiker, signerad, 1999, 95x113
Kondition: skadad
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 2.400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 mars 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/3 15:59:05 | 1 | 2.000 kr |
| 14/3 17:25:05 | 2 | 2.200 kr |
| 14/3 18:26:12 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn söderstedt musiker olja oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10 -
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:49



