KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17428199

nr 1742 8199

Simon Arne

(f. 1953), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -76. Får. Olja på papper. Bladets mått: 50x65 cm, yttermått inklusive ram: 53x68 cm

Simon Arne, svensk bildkonstnär född 1953.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 24 november 2025
kl 20:01:56

19/11 13:25:36 1      300 kr
23/11 22:05:53 2      Vinnande bud

Simon Arne

Läs mer om Simon Arne