KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16816130
nr 1681 6130
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Signerad, "Low Water". Bildmått: 22,5x14,5 cm, yttermått inklusive ram: 38x29 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 24 februari 2025
kl 20:59:41
1.800 kr
2.200 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell