MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 5486502

nr 548 6502

Karmstol

50-tal, skinndyna

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

650 kr

måndag 27 oktober 2008
kl 16:03:27

26/10 19:21:09 1      600 kr
27/10 12:43:15 2      Vinnande bud