KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13989084

nr 1398 9084

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Blandteknik, Flicka med älgkalv. Signerad, 22x30, yttermått inklusive ram: 44x52 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 24 maj 2021
kl 18:04:28

20/5 12:21:32 1      Vinnande bud

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt