KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12769142
nr 1276 9142
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Stämpel sign. Flicka. Ej signerad. Motivet: 16x10 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:17:20
23/9 17:42:52
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell