KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303031
nr 1430 3031
Axel Nipstad
(1901-1953), Sverige
Oljemålning, Landskap med vattendrag. Signerad, daterad -40, pannå, 44x59, yttermått inklusive ram: 56x72 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:56:32
100 kr
250 kr
Axel Nipstad
Läs mer om Axel Nipstad