KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kolorerad gravyr 3295391
nr 329 5391
Kolorerad gravyr
Karlberg, 1800-tal, 30 x 40
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 september 2004
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr
300 kr
ledande budet*
Kolorerad gravyr
nr 329 5391
Kolorerad gravyr
Karlberg, 1800-tal, 30 x 40
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 27 september 2004 |