KONST / Litografier / Färglitografi 6856031

nr 685 6031

Färglitografi

Signerad i tryck G Buffet, 84/100, Paris, 64x49

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 7 mars 2011
kl 18:51:11