KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14613007
nr 1461 3007
Jonny Forsström
(1944-2017), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 68x88, yttermått inklusive ram: 73x93 cm
Jonny Forsström, svensk målare och skulptör född 1944 på Öland, död 2017.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:48:28
16/4 21:54:41
Jonny Forsström
Läs mer om Jonny Forsström