KONST / Litografier / Färglitografi 8271018
nr 827 1018
Färglitografi
signerad, Golfare, motivets mått: 60 x 46
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 maj 2013
kl 18:03:28
350 kr
300 kr