KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061023

nr 1406 1023

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -49, Stilleben med rep. Olja på pannå, 73x60 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 juli 2021
kl 18:36:12

5/7 18:24:00 1      250 kr
5/7 18:31:12 2      Vinnande bud

  • 5 jul

Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman