KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12277127
nr 1227 7127
Milvia Maglione
(1934-2010), Frankrike
Blandteknik, Signerad. Motivet: 49x63 cm
Kondition: skadat glas
Milvia Maglione, fransk bildkonstnär född 1934, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:32:36
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
Milvia Maglione
Läs mer om Milvia Maglione