Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Graphite drawing 6104683



*

nr 610 4683


GRAPHITE DRAWING

signerad CH-57, Constantin Hansen?, 17x21,


signerad CH-57, Constantin Hansen?, 17x21


Estimate:

300

Sold:

SEK 250

Auction date:

Monday November 16 2009
at 18:35:20


  • Bid history
Time Bidder Bid
12/11 16:29:12 1      100 kr
16/11 14:51:45 2      200 kr
16/11 18:30:20 3      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blyertsteckning constantin hansen? vattenfärg
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    in a week
    26 jan at 20:22
  • 8063 COLLAGE
    Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
     

    Auction ends
    in a week
    26 jan at 20:20




Ladda ner broschyr