ART / Oil paintings / Oil painting 8012267
nr 801 2267
OIL PAINTING
signed, 1905, avenue, 29 x 41, wear, damages.
signerad, 1905, Allé, 29 x 41
Condition: slitage, skador
SEK 150
Monday January 14 2013
at 20:28:49
11/1 18:15:33
100 kr
12/1 16:08:17