KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13441073

nr 1344 1073

Staffan Snidare

(f. 1939), Sverige

Etsningar, 3 st, Stockholmsmotiv. Signerad. Motivet: ca 6x7

Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 20:25:52

Staffan Snidare

Läs mer om Staffan Snidare