ART / Lithographs / Silkscreen 11018572
nr 1101 8572
Erik H Olson
(1909-1995), Sverige
Erik H Olson (1909-1995), HC-upplaga, sheet: 59, 5x67,
SILKSCREEN, Erik H Olson (1909-1995), HC-upplaga, bladets mått: 59, 5x67
Withdrawn
Monday April 10 2017
at 20:54:01
Erik H Olson
Read more about Erik H Olson