KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16186032
nr 1618 6032
Bo von Schwerin
(1881-1940), Sverige
Oljemålning, Torghandel. Signerad. Olja på pannå, 17x25 cm, yttermått inklusive ram: 29x37 cm
Bo von Schwerin, svensk bildkonstnär född 1881, död 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:03:06
4/5 19:01:44
Bo von Schwerin
Läs mer om Bo von Schwerin