KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14718003
nr 1471 8003
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, "Dagmamman". Signerad, numrerad 60/100. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, bladets mått: 41x31 cm, oramat löst blad
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:56:06