KONST / Litografier / Picassoblad 4647212
nr 464 7212
Picassoblad
7 st, Numrerade, i mapp, "25 anniversaire du mouvmant de la paix, 1974, 828/1000, 38 x 28
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 april 2007
13/4 15:52:12
1.400 kr
16/4 15:58:32