KONST / Litografier / Färglitografi 16915299
nr 1691 5299
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Signerad, färglitografi, skärgårdsmotiv, 53x37 cm, yttermått inklusive ram: 72x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:11:01
29/3 10:01:48
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa