KONST / Litografier / Färglitografi 16108071
nr 1610 8071
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Flöjtspelande clown. Signerad, numrerad 272/290. Färglitografi. Bladets mått: 60x39 cm, yttermått inklusive ram: 74,5x53 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:50:48
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)