SILVER & METAL / Silver / Ljusstake 4468131
nr 446 8131
Ljusstake
Lenght: ()
3-armad, silver, Tyskland 1900-tal
300
SEK 550
Monday January 15 2007
at 16:06:24
500 kr
400 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver