KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15396346

nr 1539 6346

Blandteknik

Yngve Henriksen, Signerad, bladets mått: 19x29 cm, yttermått inklusive ram: 32x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 maj 2023
kl 20:28:11

8/5 19:42:29 1      Vinnande bud