KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278252

nr 1427 8252

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, Park, Monogramsignerad. Olja på pannå, 40x29, yttermått inklusive ram: 44x33

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 19:55:19

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg